W załączniku informacja o badaniu ankietowym dotyczącym koniunktury w gospodarstwie rolnym.

Informujemy, że w dniu 31 lipca (poniedziałek) Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) będzie NIECZYNNY.

Za utrudnienia przepraszamy.

czwartek, 13 lipiec 2017 08:36

31 LIPCA - URZĄD CZYNNY DO 12.30 !!!!!!

O G Ł O S Z E N I E

Uprzejmie informujemy, że

w dniu 31 lipca 2017 r.

Urząd Miejski w Szczyrku

BĘDZIE CZYNNY do godz. 12.30

z uwagi na zamknięcie drogi wojewódzkiej nr 942

Burmistrz Miasta Szczyrk zawiadamia, że od dnia 1 lipca 2017 r. obowiązują nowe stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Nie ma potrzeby składania nowych deklaracji.

Zawiadomienia o zmianie stawki wraz z aktualnymi blankietami do opłat będą rozsyłane drogą pocztową.

Indywidualne numery rachunków bankowych oraz terminy wnoszenia opłat za odbiór odpadów nie ulegają zmianie.

Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ.

poniedziałek, 10 lipiec 2017 09:50

BADANIE REPREZENTACYJNE URZĘDU STATYSTYCZNEGO!!!

URZĄD STATYSTYCZNY

w KATOWICACH

40-158 KATOWICE, ul. Owocowa 3

Tel. 032 779 12 00, fax 032 779 13 00, 032 258 51 55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

INFORMUJE

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 1 do 20 lipca 2017 r. na terenie całego kraju w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach. Celem tego badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach członków gospodarstw domowych w II kwartale 2017 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.

Zebrane informacje zostaną wykorzystane na potrzeby statystyki w dziedzinie turystyki, rachunków narodowych, bilansu płatniczego oraz statystyki obszarów transgranicznych. Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne, a uzyskane od Państwa informacje zostaną wykorzystane wyłącznie
do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.

Wywiad ankietowy zostanie przeprowadzony przez ankietera statystycznego, posiadającego legitymację wydaną przez właściwy urząd statystyczny. W przypadku wątpliwości, tożsamość ankieterów można potwierdzić kontaktując się z pracownikami Urzędu Statystycznego właściwego dla Państwa województwa.

Wykaz osób do kontaktu dostępny jest  na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego:

a podstawowe informacje na temat badań ankietowych dostępne są pod adresem:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej informuje, iż nabór wniosków na stworzenie miejsc pracy w nowej spółdzielni socjalnej odbędzie się w terminie: 03.07.2017 roku - 14.07.2017 roku.

UWAGA!!!  Nabór dotyczy stworzenia miejsc pracy osób zagrożonych wykluczeniem społecznym z terenu subregionu południowego woj. Śląskiego w nowo tworzonej spółdzielni socjalnej.

O utworzenie przedsiębiorstwa społecznego/spółdzielni socjalnej mogą ubiegać się:
- osoby fizyczne planujące utworzenie spółdzielni socjalnej osób fizycznych;
- osoby prawne planujące utworzenie spółdzielni socjalnej osób prawnych.