wtorek, 06 czerwiec 2017 15:13

Konsultacje społeczne – zgłoś uwagi do Programu Rewitalizacji Gminy Szczyrk

Burmistrz Miasta Szczyrk zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych
Programu Rewitalizacji Gminy Szczyrk

Konsultacje społeczne prowadzone będą w terminie od 6 do 16 czerwca 2017 r.
Uwagi do projektu Programu Rewitalizacji Gminy Szczyrk można składać w nieprzekraczalnym terminie do 16 czerwca 2017 roku w postaci:

- papierowej przesłanej na adres: Urząd Miejski Szczyrk, ul. Beskidzka 4, 43-370 Szczyrk lub osobiście w Urzędzie Miejskim w Szczyrku – Biuro Podawcze,

- elektronicznej przesłanej za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub za pomocą formularza zamieszczonego na stronie internetowej przy projekcie programu, link do formularza:

- ustnej w Urzędzie Miejskim w Szczyrku, ul. Beskidzka 4, 43-370 Szczyrk, w godzinach pracy Urzędu,

Pozostałymi formami konsultacji społecznych będą:

- spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców, projektodawców, którzy zgłosili propozycje projektów do Programu Rewitalizacji Gminy Szczyrk i innych interesariuszy rewitalizacji, w dniu 13 czerwca 2017 r. o godzinie 17.00 w Urzędzie Miejskim w Szczyrku.

Szczegóły w załączonych poniżej dokumentach oraz w Biuletynie Informacji Publicznej pod linkiem: http://www.bip.szczyrk.pl/res/serwisy/pliki/15406040?version=1.0

Program Rewitalizacji Gminy Szczyrk dofinansowany jest w 90% w ramach projektu „Śląskie programy rewitalizacji – wsparcie dla gmin”. Dotacja współfinansowana jest w 85% ze środków Unii Europejskiej, Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz w 15% z budżetu państwa.

logo pomoc techniczna

Czytany 148 razy Ostatnio zmieniany piątek, 09 czerwiec 2017 09:19