wtorek, 16 luty 2016 14:43

XXII SESJA RADY MIEJSKIEJ

Rada Miejska w Szczyrku zawiadamia, że w dniu 23 lutego 2016r. o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Szczyrku odbędzie się XXII SESJA RADY MIEJSKIEJ.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie porządku obrad.
  2. Zatwierdzenie protokołu z Sesji Rady Miejskiej odbytej w dniu 26.01.2016 r.
  3. Wystąpienie zaproszonych gości.
  4. Informacja Burmistrza Miasta o bieżącej działalności.
  5. Informacja Przewodniczących o pracach Komisji w okresie międzysesyjnym.
  6. Interpelacje i zapytania radnych oraz zapytania przewodniczących Zarządów Osiedli.
    Rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach:
  7. Zmiany Uchwały Nr LV/291/2014 Rady Miejskiej w Szczyrku z dnia 25 lutego 2014 roku w sprawie określenia inkasentów i wysokości wynagrodzenia za inkaso w opłacie miejscowej zmienionej uchwałami.
  8. Zmieniająca uchwałę Nr XIX/110/2015 Rady Miejskiej w Szczyrku z dnia 29.12.2015r. w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania dotacji udzielonych z budżetu Miasta Szczyrk dla niepublicznych przedszkoli i niepublicznych innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych na terenie Miasta Szczyrk przez osoby prawne i fizyczne inne niż jednostka samorządu terytorialnego.
  9. Wyrażenia zgody na wydzierżawienie w trybie bezprzetargowym na okres 2 miesięcy nieruchomości gruntowej, zabudowanej będącej własnością Gminy Szczyrk.
  10. Odpowiedzi na pytania i interpelacje zgłoszone w punkcie 6 porządku obrad.
  11. Wolne wnioski.
  12. Zakończenie sesji.

Informując o powyższym zapraszam zainteresowanych do udziału w sesji.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczyrku

/-/ Borys Matlak