piątek, 11 marzec 2016 08:50

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej - zbieranie danych poprzez ankiety

Jednym z kluczowych etapów w trakcie opracowywania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Szczyrk(PGN) jest zebranie poprzez ankiety, podstawowych danych budowlano-energetycznych oraz planowanych zamierzeń inwestycyjnych dotyczących budynków jednorodzinnych, użyteczności publicznej, wspólnot mieszkaniowych, jak również danych z transportu, przemysłu i usług.

Zebranie danych ze wszystkich sektorów pozwoli na rzetelną inwentaryzację emisji gazów cieplarnianych na obszarze całej gminy.

Ankiety zostaną dostarczone mieszkańcom i przedsiębiorcom drogą pocztową, jak również dostępne są poniżej.

W związku z powyższym, zwracamy się z prośbą do Państwa o wypełnienie załączonej ankiety i złożenie jej do dnia 29 kwietnia 2016 r.

Wypełnione ankiety dostarczyć można w następujący sposób :

• złożyć w siedzibie Urzędu Miejskiego w Szczyrku, na Dzienniku Podawczym, parter, pok.11,
  • przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,
  • przesłać pocztą na adres Urzędu Miejskiego w Szczyrku (ul. Beskidzka 4, 43-370 Szczyrk),
  • przesłać pocztą na adres Eko – Team Konsulting (ul. Spokojna 3, 43-330 Hecznarowice).

BARDZO WAŻNE jest, by wszystkie podmioty, które planują w przyszłości działania niskoemisyjne (szczególnie w kontekście wykorzystania funduszy unijnych 2014-2020) były ujęte w gminnym Planie Gospodarki Niskoemisyjnej.

Można tego dokonać właśnie wypełniając właściwą ankietę.

Przekazane dane nie będą udostępniane publicznie. Wykorzystane zostaną tylko na potrzeby przeprowadzenia analizy i opracowania wniosków niezbędnych do wykonania PGN, a także określenia potrzeb Gminy i szacunkowych kosztów przedsięwzięć.

Serdecznie Państwu dziękujemy za pomoc w opracowaniu Planu.

W przypadku pytań i wątpliwości przy wypełnianiu Ankiety prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Chylak Eko – Team Konsulting,

Czytany 503 razy Ostatnio zmieniany piątek, 11 marzec 2016 09:15