środa, 30 marzec 2016 08:04

Spotkanie informacyjno - konsultacyjne

Spotkanie informacyjno – konsultacyjne

W związku z opracowywaniem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Szczyrk zapraszamy mieszkańców oraz przedsiębiorców na spotkania informacyjno – konsultacyjne poświęcone ogólnej informacji dotyczącej Planu oraz pomocy w wypełnieniu otrzymanych drogą pocztową ankiet.

Spotkania odbędą się:

• w ZSPiG nr 1 w dniu 12 kwietnia br.
  • w ZSPiG nr 2 w dniu 19 kwietnia br.

Spotkanie poprowadzi przedstawiciel firmy opracowującej Plan Gospodarki Niskoemisyjnej - Eko – Team Konsulting z Bielska – Białej oraz przedstawiciele Urzędu Miasta.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu, jak również do wypełnienia i odesłania ankiety do dnia 29 kwietnia br.

Szczegółowe informacje dotyczące Planu Gospodarki Niskoemisyjnej oraz formularz ankiety, sposób jej dostarczenia znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Szczyrku: www.um.szczyrk.pl, w zakładce Plan Gospodarki Niskoemisyjnej.

Zapraszamy serdecznie.

Czytany 389 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 marzec 2016 08:08