środa, 27 kwiecień 2016 08:26

Przypomnienie o zbliżającym się terminie zbierania ankiet w ramach PGN

Przypominamy, że do dnia 29.04.br można składać ankiety w ramach opracowywanego przez Gminę Szczyrk Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN).

Ankiety zostały do Państwa dostarczone bezpośrednio do domu, są również dostępne w Urzędzie Miejskim (pokój nr 27) oraz na stronie internetowej Urzędu, w zakładce Plan Gospodarki Niskoemisyjnej: http://www.um.szczyrk.pl/urzad-miejski/ochrona-srodowiska/program-gospodarki-niskoemisyjnej

Wypełnione ankiety można dostarczyć w następujący sposób :

PGN to dokument, który pozwoli Gminie Szczyrk pozyskiwać środki Unii Europejskiej w okresie programowania 2014-2020 na działania związane z energetyką, ochroną powietrza i odnawialnymi źródłami energii.

W przypadku pytań i wątpliwości przy wypełnianiu Ankiety prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Chylak Eko – Team Konsulting, tel. 513 100 869, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Serdecznie Państwa zachęcamy do wypełnienia Ankiety.

Mieszkańcom którzy już złożyli wypełnione Ankiety dziękujemy za pomoc w opracowaniu Planu.

Czytany 398 razy Ostatnio zmieniany środa, 27 kwiecień 2016 08:29