czwartek, 12 luty 2015 14:52

Konsultacje społeczne projektu uchwały

Konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie: ustalenia kryteriów, odpowiadającej im wartości punktowej oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Szczyrk.

Informujemy, iż dnia 12 lutego 2015r. rozpoczęły się konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie: ustalenia kryteriów, odpowiadającej im wartości punktowej oraz dokumentów niezbędnych do potwierdzenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli publicznych prowadzonych przez Gminę Szczyrk.

Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z projektem uchwały i złożenia ewentualnych uwag na załączonym formularzu do dnia 19 lutego 2015r.

Czytany 797 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 12 luty 2015 14:58