czwartek, 20 kwiecień 2017 13:54

Program Rewitalizacji Gminy Szczyrk – zapraszamy na spotkanie! Wspólnie zatroszczmy się o rozwój naszego miasta.

Trwają prace nad Programem Rewitalizacji Gminy Szczyrk. Zachęcamy mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz pozostałych interesariuszy rewitalizacji do włączenia się w jego opracowanie poprzez udział w konsultacjach społecznych.

W związku z tym zapraszamy Państwa serdecznie na spotkanie w najbliższy poniedziałek 24 kwietnia 2017 roku o godzinie 17:00 do Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku, przy ul. Szkolnej 9.

Na spotkaniu przedstawione zostaną podstawowe informacje dotyczące rewitalizacji oraz zaprezentowana zostanie propozycjaobszaru zdegradowanego i obszaru przeznaczonego do rewitalizacji. Każdy z Państwa będzie mógł podzielić się swoją opinią na temat propozycji obszaru zdegradowanego i obszaru do rewitalizacji. Porozmawiamy wspólnie również na temat potencjałów i problemów występujących na tych obszarach oraz zastanowimy się, jakie działania rewitalizacyjne mogą przyczynić się do wyeliminowania negatywnych zjawisk wykorzystując przy tym mocne strony Miasta Szczyrk.

Zapraszamy i zachęcamy do udziału w procesie opracowania Programu Rewitalizacji Gminy Szczyrk!

logo pomoc techniczna

Czytany 170 razy Ostatnio zmieniany piątek, 21 kwiecień 2017 11:18