piątek, 09 czerwiec 2017 09:09

Konferencja podsumowująca opracowanie Programu Rewitalizacji Gminy Szczyrk

Prace nad opracowaniem Programu Rewitalizacji Gminy Szczyrk dobiegają końca.

W związku z tym zapraszamy Państwa serdecznie - mieszkańców, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz pozostałych interesariuszy rewitalizacji na konferencję podsumowującą, która odbędzie się w dniu 19 czerwca br. o godzinie 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Szczyrku.

W programie konferencji:

- prezentacja przebiegu realizacji projektu pn. „Opracowanie Programu Rewitalizacji Gminy Szczyrk”
- prezentacja dokumentu pn. „Program Rewitalizacji Gminy Szczyrk”
- poczęstunek

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do dnia 16 czerwca br. pod numerem telefonu (33) 829 50 27 lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

Program Rewitalizacji Gminy Szczyrk dofinansowany jest w 90% w ramach projektu „Śląskie programy rewitalizacji – wsparcie dla gmin”. Dotacja współfinansowana jest w 85% ze środków Unii Europejskiej, Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz w 15% z budżetu państwa.

logo pomoc techniczna

Czytany 150 razy Ostatnio zmieniany piątek, 30 czerwiec 2017 09:15