poniedziałek, 24 sierpień 2015 10:58

WPIS DO EWIDENCJI INNYCH OBIEKTÓW, W KTÓRYCH SĄ ŚWIADCZONE USŁUGI HOTELARSKIE NA TERENIE MIASTA SZCZYRK

Informacja dotycząca dokonania wpisu do ewidencji innych obiektów, w których są prowadzone usługi hotelarskie na terenie Gminy Szczyrk. W załączeniu:

1. Informacja - ewidencja innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie na terenie Miasta Szczyrk
  2. Zgłoszenie o dokonanie wpisu do ewidencji innych obiektów
  3. Karta informacyjna o obiekcie
  4. Zawiadomienie o zakończeniu usług
  5. Zgłoszenie zmiany wpisu do ewidencji innych obiektów
  6. Regulamin wydawania i używania tabliczek „Pokoje gościnne”
  7. Załącznik Nr 7 do rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2004r.  w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (Dz.U. z 2006r. Nr 22, poz. 169 ze zm) określający minimalne wymagania, co do wyposażenia dla innych obiektów, w których sa świadczone usługi hotelarskie.
  8. Wniosek o wydanie zaświadczenia o wpisie do ewidencji innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie na terenie Miasta Szczyrk.
Czytany 868 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 15 wrzesień 2015 06:44