Polish Czech English French German Russian Slovak

Pliki do pobrania (8)

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenu Szczyrku na rok 2017 dla poszczególnych rejonów. 

Od stycznia 2016 roku obowiąuje nowy wzór formularza deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Kalendarze odbioru odpadów komunlanych z terenu Szczyrku na rok 2016 dla poszczególnych rejonów. 

Jeśli szukają Państwo odpowiedzi na pytania: jak segregować odpady komunalne, czym jest PSZOK i jakie odpady można tam oddawać, co zrobić z przeterminowanymi lekami, jakie są aktualnie obowiązujące terminy płatności, jak można oddawać popiół, czy warto założyć kompostownik itp., zachęcamy Państwa do zapoznania się z treścią załączonych materiałów informacyjnych.

W załączeniu znajduje się aktualnie obowiązujący formularz deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

 

W załączniku znajduje się wzór/formularz oświadczenia, jakie właściciele nieruchomości niezamieszkałych wykorzystywanych okresowo/sezonowo (np. domki letniskowe) zobowiązani są dołączyć do deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Formularz deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi stanowiącej załącznik do Uchwały Nr XXXIV/170/2012 Rady Miejskiej w Szczyrku z dnia 4 grudnia 2012r. do pobrania poniżej.

FORMULARZ NIEAKTUALNY.

Obowiązująca wersja formularza dostępna jest tutaj: FORMULARZ DEKLARACJI.

 
 
 
 

Copyright © Urząd Miejski w Szczyrku
Realizacja Krzysztof Wolicki