czwartek, 14 maj 2015 08:54

Inwentaryzacja azbestu na terenie Gminy Szczyrk

Inwentaryzacja azbestu na terenie Gminy Szczyrk

Burmistrz Miasta Szczyrk informuję, iż od dnia 18 maja 2015 roku na terenie Gminy Szczyrk rozpocznie się inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest przeprowadzona przez firmę Eko – Team Konsulting Agnieszka Chylak z Bielska - Białej.

W związku z tym burmistrz zwraca się z prośbą do właścicieli posesji zlokalizowanych na terenie Gminy Szczyrk o udostępnienie posesji w celu dokonania oględzin i ewentualną pomoc w wypełnieniu ankiety inwentaryzacyjnej.

Ankieterzy przeprowadzający inwentaryzację będą mieć ze sobą imienne upoważnienie wystawione przez burmistrza i w razie potrzeby można ankietera wylegitymować.

Ankieterzy będą pracować w godzinach 10.00 – 19.00.

Przewidywany termin zakończenia inwentaryzacji określono na 30 lipca 2015 roku.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z przedstawicielem firmy, który wyjaśni wszelkie wątpliwości związane z inwentaryzacją, oraz kwestiami związanymi z wyrobami zawierającymi azbest. Kontakt: Agnieszka Chylak tel. 513 100 869.

Czytany 869 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 maj 2015 09:09